حفاظ استیل :

از حفاظ استیل در بسیاری از ساختمان‌ها به‌عنوان زیبایی و نمایش بهتر نمای داخل و خارج استفاده می‌شود و با پیشرفت صنعت در هنر ساختمان‌سازی و استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم حفاظ استیل اهمیت بیشتری پیداکرده است. از حفاظ به‌عنوان یک نگهدارنده و ایمنی ساختمان استفاده می‌شود.

نرده استیل پنجره

نمونه دیگری از حفاظ استیل می باشد که برای افزایش امنیت و زیبا تر شدن نمای خارج ساختمان از آن استفاده می شود. نرده استیل پنجره نیزدارای طرح  های متنوعی می باشد که با توجه به سلیقه مشتری و نمای ساختمان انتخاب می شود چون پنجره دارای دو لنگه ثابت و متحرک است به همین دلیل باید نرده استیل پنجره به گونه ای نصب شود که امکان جابه جایی پنجره را فراهم کند. همچنین به دلیل نصب حفاظ در نمای ساختمان باید از نوع بسیار مقاوم قطعات استیل استفاده کرد تا زنگ نزند و زیبایی خود را برا مدت بسیار زیاد حفظ کند.

حفاظ استیل بالکن-حفاظ بالکن استیل

داشتن یک تراس یا بالکن، در زندگی شلوغ و مدرن امروزی یک موهبت است اما در صورت عدم رعایت نکات ایمنی بالکن‌ها خطراتی را نیز برای افراد ایجاد می‌کنند. خطراتی چون سقوط افراد از بالا به پایین در معرض سرقت بودن (در طبقات پایین‌تر). برای رهایی از این خطرات، بالکن‌ها باید دارای حفاظ مناسب باشند. حفاظ بالکن استیل بهترین گزینه برای ایجاد جان‌پناه و ایمنی در بالکن‌هاست که علاوه بر زیبایی ظاهری دارای استحکام بالایی نیز هست.

درصورتی‌که حفاظ بالکن همراه با شیشه نصب شود نمایی بسیار شیک ایجاد می‌کند که می‌توان شیشه را در صورت استفاده مداوم از بالکن مات کرد. حفاظ بالکن استیل در تمامی فصول و برای اقلیم‌های مختلف کاربرد دارد.

حفاظ استیل بالکن با توجه به کیفیت براساس مترمربع محاسبه می‌شود. هر چه ضخامت حفاظ استیل بالکن بیشتر باشد قیمت و کیفیت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.