میز استیل :

میزاستیل امروزه یکی از پر کاربردترین میز در منازل ، فروشگاه ها ، ادارات ، شرکتها ، صنایع تولیدی ، کارخانه ها و کارگاه های صنایع غذایی میباشد . اما آیا میتوان در بازار میز استیل دلخواه و مناسب کاربریمان را بیابیم؟

شاید تعدادی از این میز ها را بتوان یافت اما در بیشتر موارد با توجه به شکل و دیزاین مکان نمیتوان میز های آماده و پیش ساخته شده را استفاده کرد . پس تنها راه ساختن میز استیل است . کهن استیل ساخت میزهای دکوری استیل ، صندلی استیل ، میز غذا خوری ، میز نان خوری ، میز اداری ، میز بار ، میز دفتر ، میز جلو مبلی ، میز جلو مبلی استیل ، میز جلو مبلی شیشه ای ، میز جلو مبلی و عسلی ، میز دفتری ، میز دکوری ، میز رستوران و میز زیر تلفنی را با ظرافت و دقت زیاد برای شما انجام میدهد . نمونه های مختلفی برای میز استیل وجود دارد . بعضی از میز ها هم تماما از جنس استنلس استیل نیست و طراحان خوش ذوق و خلاق آن را جهت زیبایی بیشتر و همچنین هزینه کمتر با متریال دیگر مانند چوب، سنگ ، شیشه و … ادغام میکنند . خوش حال میشویم برای ساخت میزاستیل در طرح و رنگهای مختلف مشاور شما باشیم.

صندلی استیل :

صندلی های استیل معمولا برای مکانهای لوکس ساخته میشوند البته نسبت به زیبایی که  صندلی های استیل دارند هزینه ساخت آنها بسیار مناسب میباشد و همین امر سبب شده که گرایش به صندلی استیل در فروشگاه ها ، کافه ها ، رستورانها و تالار ها زیاد شود.صندلی استیل در طرح ها و رنگهای مختلف ساخته میشود که نمونه هایی از آن را در همین صفحه میتوانید مشاهده کنید.