نرده استیل چیست؟

نرده استیل یکی از انواع نرده می باشد که به دلیل زیبایی در طراحی و مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی و زنگ نزن بودن استیل جایگزین بسیار مناسب و عالی نرده های کلاسیک می باشد. نرده استیل مدل ها و طرح های متنوعی دارد که بر اساس ظاهر داخلی و نمای ساختمان می توان از مدل ها و  انواع مختلف آن استفاده کرد. نرده استیل برای حفاظت و ایمنی افرادی که در حال رفت و آمد از پله هستند در کنار دیوار و روی سنگ پله ها نصب می شود.نرده استیل به جز زنگ نزن بودن خصوصیت بسیار عالی دارد این است که شکل پذیر است و می توان در اشکال متنوع طراحی کرد.

نرده استیل از آلیاژی در پایه آهنِ، که دارای مقدار حداقلی کروم است. آهنِ استفاده‌شده در ساخت نرده دارای معایبی است اما با افزودن کروم به آهن، استیل به دست می‌آید که این عمل باعث مقاومت نرده استیل شما در برابر خوردگی‌ است. نرده استیل چیست؟ نرده استیل در دنیای امروزی در تنوع و کاربرد گسترش پیداکرده که ازنظر جنس و آلیاژمی توان به دو نوع 1. نرده استیل 201  2. نرده استیل 304 استفاده می‌شود. لوله‌های نرده استیل و شیشه مدل‌دار است تا از لک و ‌اثرانگشت دست جلوگیری می‌کند. نرده استیل به دلیل کیفیت بالا در استیل به کار رفته در تولید و همچنین زیبایی در طرح و تنوع، گزینه مناسبی جهت استفاده در امکان مختلف می‌باشد. نرده استیل با چند درجه‌بندی کیفی تولید می‌شود و دارای مزایا و معایب مختلفی است. در نصب نرده استیل به ابزارآلات و وسایلی چون دریل برقی, اره‌برقی آهن, دستگاه پرچ کن و… نیاز است.

تنوع در رنگ،مدل و جنس نرده استیل بسیار زیاد است و به طبع آن نرده استیل می تواند رنج قیمتی متفاوتی را دارا باشد که برای هر شخصی توانایی خرید وجود داشته باشد.

• انواع مدرن نرده‌ استیل که امروزه در طراحی دکوراسیون خارجی و داخلی یک ساختمان کاربرد دارد.

• مزایای نرده استیل چیست؟ دارای مزایایی است که در برابر پوسیده شدن و زنگ‌زدگی مقاومت دارد.

• استفاده از نرده استیل روشی جدید برای بهتر شدن فضاهای کم‌مصرف.