ورق های استیل با توجه به مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ گزینه مناسبی برای کاور و پوشش درب ها , کابین های آسانسور , ستون ها , دیوارها قرنیز های استیل و کابینت های آشپزخانه می باشند. ورق کاری استیل با بهترین و متنوع ترین نوع ورق استیل با قیمت مناسب را از ما خواهید دید.

مراحل ورق کاری استیل

ورق کاری استیل شامل مراحلی است که در ذیل به آنها اشاره می کنیم.

ابتدا باید نوع ورق استیل مورد نیاز در ورق کاری استیل انتخاب شود. ورق های استیل دارای کیفیت های متفاوت و طرح های متنوعی هستند. در مرحله بعد باید سطحی که نیاز به کاور استیل دارد اندازه برداری دقیق شود این اندازه برداری با توجه به نوع زیر سازی که شامل زیر سازی با ام دی اف – پی وی سی و آهنی می باشد انجام می شود. سپس نقشه برش ها و خم کاری های هر پنل ورق استیل آماده و جهت گیوتین کاری و خم کاری به واحد های گارگاهی داده می شود.هم زمان زیر سازی ورق کاری استیل براساس نوع و کیفیت ورق استیل انجام می شود.بعد از آماده سازی پنل های ورق استیل نوبت به نصب ورق های استیل برروی زیر سازی ها می باشد نکته مهم در این مرحله دقت در انجام فرایند نصب ورق های استیل است به صورتی که نباید هیچ گونه ضربه یا خط و خشی بر روی ورق های استیل بیفتد و در محل های اتصال کاورهای استیل به یکدیگر نباید پیج و پرچ قابل مشاهده باشد.

کاور استیل ستون ها

ورق های استنلس استیل به جهت استحکام بالا در مقابل تغییر رنگ و زنگ زدگی بهترین متریال برای کاور ستون ها می باشد. انواع ورق استنلس استیل به شرح ذیل می باشد.

1- استنلس استیل سری 300 (استیل ضد زنگ و نگیری) شامل آلیاژ آهن کروم و نیکل.

2-ستنلس استیل سری 400 (استیل ضد زنگ و بگیر) شامل آهن و کروم.

سری استیل 300 شامل ورق استنلس استیل 304,316,321 می باشد.

سری استیل 400 شامل و استیل 410,420,430 می باشد.

در کاور و ورق کاری استیل ستون ها دو نوع زیر سازی استفاده می شود. زیر سازی آهنی با استفاده از پروفیل های آهنی که از نظر استحکام و حفظ شکل ظاهری ستون استیل ضغیف است اما از نظر هزینه ارزان تر می باشد. زیر سازی با استفاده از ام دی اف که از ورق های ام دی اف استفاده می شود اما از نظر استحکام شکل ظاهری ستون استیل قوی تر و از نظر قیمت تمام شده ورق کاری استیل ستون گران تر می باشد.