پله استیل

پله استیل بر اساس نمای بیرونی و داخلی

ساخت پله استیل یک کار بسیار دقیق و مهندسی است که نیاز به تجربه و مهارت بالایی در طراحی سازه های منحنی و یک پارچه دارد. پله استیل به صورت یک المان مهم برای ارتباط طبقات بین دو واحد ساختمانی باید با توجه به محدودیت فضا و مکان سقف و کف طبقات و نمای بیرونی و داخلی ساختمان ساخته شود. برای مثال اگر در نمای داخلی از رنگ یا طرح چوب به عنوان تم اصلی استفاده شده باشد پله استیل نیز باید از ترکیب بدنه استیل و کف پله چوبی ساخته شود تا با دکوراسیون ساختمان هم خوانی داشته باشد. اجزای پله استیل بر اساس نوع اجرای کف پله ها انتخاب می شود. این قطعات می تواند به صورت جوش کاری یا به شکل مفصلی به یکدیگر متصل شود نکته مهمی که باید در تمام انواع پله استیل به آن توجه داشت ضخامت استیل و نوع کیفیت استیل است. بر این اساس استاندارد استیل به کار رفته شده در ساخت پله باید از دو نوع 304 و 316 باشد تا کیفیت رنگ و ظاهر پله استیل برای همیشه تضمین شود.

انواع پله استیل ساخته شده توسط گروه مهندسی  استیل فاطر

پله استیل گرد در دو مدل پله مفصلی و پله جوشی

پله استیل سفارشی یا پله استیل پیش ساخته

پله استیل حول محور یا پله اسپریال

هر یک از پله های نام برده شده خصوصیات منحصر به فردی دارند که با توجه به هر پروژه ای از آن ها استفاده می شود. مهندسین شرکت آکات استیل بر اساس نیاز و سلیقه شما بهترین گزینه از انواع پله را به شما ارائه خواهند داد و این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین طرح و عالی ترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت از ما دریافت خواهید کرد.

پله استیل دوبکس

پله دوبلکس یک راه ارتباطی در ساختمان هایی با یک نیم طبقه است که به عنوان یکی از اجزای نمای داخلی ساختمان متناسب با دکوراسیون کلی ساخته می شود. پله دوبلکس با تلفیق متریال متنوعی از شیشه,چوب,سنگ و استیل طراحی و نصب می شود. ارتفاع و عرض پله دوبلکس برای حداقل فضای 70 در 70 سانتیمتر قابل اجرا است. پله استیل دوبلکس نمونه و طرح های مختلفی دارد که عبارتند از.

پله دوبلکس تمام استیل

پله دوبلکس چوب و شیشه

پله دوبلکس چوب و استیل

پله دوبلکس استیل و شیشه

مزیت پله استیل گرد و پله استیل حول محور

پله استیل گرد با سطح یک نواخت و سیقلی استیل نمای زیبا و مدنی به محیط کار و خانه شما می بخشد و تلفیق اجزای استیل و شیشه در این مدل بر حس پاکیزگی محیط می افزاید. پله گرد محدودیت پله های سنتی را نداشته و امکان طراحی با هر زاویه ای را به سازنده می دهد و مهم ترین مزیت پله استیل گرد دوام و ماندگاری استیل ضد زنگ است که نیاز به نگهداری و بازسازی پله را برای همیشه بر طرف می کند. اجزا و قطعات پله استیل حول محور یا پله گرد عبارت است از شاسی یا اسکلت فلزی ار جنس استیل که معمولا از ترکیب و اتصال لوله و پروفیل استیل 304 ساخته می شود و چهار چوب یا فریم استیل کف پله و روی یا صفحه کف پله که از سنگ یا جوب و شیشه است به همراه یک طرف نرده محافظ که می تواند از انوع نرده های استیل و شیشه ای باشد.

قیمت پله استیل و نحوه محاسبه آن

قیمت پله استیل بر اساس مدل پله و ابعاد کف پله و با توجه به کیفیت متریال استفاده شده در ساخت پله محاسبه می شود. ابعاد استاندارد هر کف پله با عرض 30 تا 45 سانتیمتر و طول 60 تا 80 سانتیمتر ساخته می شود. فاصله هر کف پله از یکدیگر بین 17 تا 25 سانتیمتر است و شعاع دایره ای که پله گرد یا پله حول محور می تواند برای آن ساخته شود بین 140 تا 220 سانتیمتر است بر این اساس قیمت هر پله استیل بر مبنای هر کف پله به اضافه یک طرف نرده محافظ برآورد می شود. اگر در تولید پله استیل از استیل 316 به جای استیل 304 استفاده شود قیمت پله گرانتر خواهد بود مورد دیگری که باید در ساخت پله به آن توجه داشت مدل اتصال زانوی مفصلی دو کف پله به یکدیگر است. در پایان اگر از شیشه به جای سنگ وچوب برای پا خور پله استفاده شود قیمت قطعات و اتصالات پله استیل گرانتر می شود زیرا باید با روش اتصال اسپایدری یا شاسی و چهار چوب یک پارچه وزن شیشه ها را به ستون و شاسی اصلی پله انتقال داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =